Tefal Ingenio So Intensive L6139502

4 ks
Materiál
hliníkové

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• měla jsem 1. setavu cca 13 let. Jsem moc spokojená. Vyhovuje mi skladání a odpojení rukojeti.
    • nádobí by se mělo prodávat i po kusech a ne jen v sadách

kvalita zboží velmi dobrá

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Lze použít pro vaření, pečení, uchovávání a převoz hotového jídla za použití vhodných doplňků.
    • Používáme tento druh nádobí jíž léta a naprosto nám vyhovuje. Vaříme již téměř výhradně v tomto nádobí.

Jednoduše řečeno, nádobí k nezaplacení.
    Doporučuji ostatním tento produkt vyzkoušet.

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• dobře se v něm vaří a jídlo se nepřipaluje. Už je to moje 2 sada, kterou jsem koupila.

Produkt - výborně se v něm vaří, jídlo se nepřipaluje, dobře se umývá. První sadu jsem měla 15 let.

Určitě doporučuji

Počet ks v sadě
4 ks
Materiál
hliníkové

• Druh ohřevu: elektrika; plyn; sklokeramika; trouba
  • Počet hrnců v sadě: 3

• Odnímatelná rukojeť: ANO
  • Ohřev v troubě: ANO
  • Mytí v myčce: ANO
  • Provedení výrobku: černá barva

Ingenio So Intensive 4-dílný set - jedinečný koncept nádobí Ingenio s odnímatelnou rukojetí šetří místo ve Vaší kuchyni. Vhodné pro všestranné použití a každodenní vaření všech druhů jídel. Dno Dutiful TM s poměděnou vrstvou pro rovnoměrnou distribuci tepla a odolnost proti deformacím.

Tefal Ingenio So Intensive 4-dílný set:

• inovativní nápad od Tefalu, který činí nádobí geniálně univerzálním a usnadňuje tak průběh vaření
  • nová generace víceúčelového nádobí pro každou kuchařskou příležitost
  • pro všestranné použití a každodenní vaření všech druhů jídel
  • důmyslný systém uchycení rukojeti pro větší pocit jistoty a bezpečí
  • jediným pohybem lze odejmout rukojet’ pro úsporu místa při skladování
  • zvýšená nosnost rukojeti až 10 kg
  • nový, nepřilnavý vnitřní povrch Titanium ForceTM: pětivrstvý minerální povrch s tvrdou bází obohacenou titanem a dvojitou krycí vrstvou pro vynikající odolnost proti poškrábání, s dlouhou trvanlivostí a 3D efektem.
  • nový indikátor teploty Thermo-SpotTM, který signalizuje dosažení optimální teploty vaření (u pánví)
  • nové dno Dutiful TM s poměděnou vrstvou pro rovnoměrnou distribuci tepla a odolnost proti deformacím.
  • možnost mytí v myčce
  • záruka na rukojeť 10 let
  • použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika
  • vhodné i pro použití v troubě (samotné hrnce a pánve bez rukojeti)

Sada obsahuje:

• rendlík, průměr 16 cm
  • rendlík, průměr 18 cm
  • rendlík, průměr 20 cm
  • odnímatelná rukojeť Ingenio

Parametry:

• Průměr: 16, 18, 20 cm
  • Typ ohřevu: elektrika, plyn, sklokeramika, trouba
  • Vnitřní povrch: Titanum Force
  • Vnější povrch: černý fíkový, smaltovaný
  • Dno: Dutiful, pro všechny typy ohřevu mimo indukce

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 31.50
  • Hloubka (cm): 37.50
  • EAN: 3168430235410
  • Záruční doba: 24 měsíců

Set tří rendlíků a odnímatelné rukojeti značky Tefal s vnitřním nepřilnavým povrchem pro každodenní vaření.

• nádobí by se mělo prodávat i po kusech a ne jen v sadách

kvalita zboží velmi dobrá

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

Jednoduše řečeno, nádobí k nezaplacení.
    Doporučuji ostatním tento produkt vyzkoušet.

Určitě doporučuji

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• lehké, skladné hrnce, ve kterých se nic nepřipálí!!

Mám hrnce já i dcera a další jsme si přikoupily !