Berlingerhaus Carbon Metallic Line BH 1223 15 ks

15 ks
Materiál
mramorové

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Nádobí ztrácí barvu. Reklamoval jsem zboží, kvůli ztrátě barvy, ale reklamace byla obchodem zamítnuta s tím, že je nádobí použité, poškrábané a špinavé, což mě takové jednání obchodu velmi naštvalo. Nádobí jsem reklamoval samozřejmě čisté a v pořádku. To že se obchodu nechce, nebo neumí vyřídit reklamaci s výrobcem, mě utvrdilo jen o úrovni obchodu. Tento obchod opravdu nedoporučuji!!!

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Pěkný vzhled, nic se nepřichytává na stěnách, nádobí se hezky umývá. Jsem s ním moc spokojená.

• , zakoupeno v PATRO.cz

Super nádobí, krásně se v něm vaří. Vřele doporučuji. Výborná cena za tento set.

Počet ks v sadě
15 ks
Materiál
mramorové

Sada nádobí Berlingerhaus BH-1224 Metallic Line v luxusním
provedení z kovaného hliníku je super vybavením do každé
moderní kuchyně.

Bojíte se poškrábání? U této sady nádobí poškrábání nehrozí. Všechny
kusy nádobí jsou osazeny kvalitním dnem z 3 vrstvého mramoru,
který vyniká svou dlouhou životností. Zapomeňte na nepříjemné
připalování vařeného jídla a zdlouhavé drhnutí hrnců drátěnkou. S
nádobím Berlingerhaus se jídlo nikdy nepřipálí a odpadne vám i starost
s namáhavým mytím. Nádobí můžete bez problémů vložit i do
myčky. Povrch je navíc vhodný pro vaření s minimem tuku,
proto je nádobí vhodné pro příznivce zdravého jídla.

TURBO indukční dno rozvádí teplo rovnoměrně po celém povrchu a je
schopné ho akumulovat, proto vám ušetří až 35% energie. Je
úplně jedno, jaký máte doma sporák. Nádobí můžete použít na všechny
druhy sporáků, včetně indukce.

Pro udržení dlouhé životnosti výrobků doporučujeme používat teflonové
nebo dřevěné kuchyňské náčiní.

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Berlingerhaus už nikdy. Nevím jestli je to myčkou, ale nádobí je nabízeno jako vhodné do myčky.

Po dvou letech se spodní vrstva odlepila od hrnců, kroutit se začala již mnohem dříve. Připravit se tedy můžete nejprve na nerovnoměrné vaření/smažení, později žádné vaření/smažení.

• vzhled a recenze
    • horké držáky poklic !
    • nelze oddělat ucha pro vložení do myčky !
    • ostré tvrdé hrany které škrábou indukci.
    • Občas na indukci nejde zapnout.

Bohužel jsem zase dal na recenze na Heurece a stálo mě to 3800 kč.
    Hrnce jsou tak špatně vyrobeny že ostré dno škrábe indukci.
    Některé se na indukci chytají špatně že indukce nejde ani zapnout - zřejmě nerovné dno. Při vaření když chytnete na ucho u poklice tak se spáláte.
    Velikost hrnců v sadě (velkých) je pro mě nepoužitelná ale to je moje chyba.
    Škoda že jsem je zkusil pozdě, vše bych vrátil a ještě požadoval zaplacení poškrábané indukce od hrnců.
    Díky neodnímatelným uchům zaberou hromadu místa v myčce a nic tam nedáte.
    Ty recenze tady jsou nesmysly.
    VŠEM DOPORUČUJI ČÍST RECENZE NEGATIVNÍ !!!!!!!
    Prosím výrobce aby mne kontaktoval a jako nespokojenému zákazníku vrátil peníze a odstranil rýhy v nové indukci.

• relativně nepřilnavý povrch
    • dobře vede teplo
    • úchytky jsou přichyceny šroubky, a ty se neustále povolují

Zakoupeno letos v dubnu. Po velmi krátkém čase používání se začaly úchytky povolovat, takže jsem se dopracovala do fáze, kdy po každém mytí dotahuji. Velké zklamání, koupila jsem na základě recenzí, a bud reklamovat.

• , zakoupeno v PATRO.cz

Designově krásné a bytelné hrnce. Doporučuji

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Lze myt v mycce

• váha
    • provodení

- nejmenší hrnec má po chvilce používání prohnuté dno
    - střední hrnec hrozně pomalu hřeje (indukce)

- nedoporučuji !!!

• , zakoupeno v MALL.CZ

Objednala jsem 2 sady těchto hrnců, ale bohužel v jedné z nich byly obě pánve poškrábané, takže řeším reklamaci.