Florina Sada nerezových hrnců OLIVER 8 ks

TOP 34 v kategorii Sady nádobí

Florina Sada nerezových hrnců OLIVER 8 ks

1 079 Kč
Doporučená nabídka 4home.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 85 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Počet ks v sadě
8 ks
Typ
sady hrnců
Materiál
nerezové

• , zakoupeno v 4home.cz

Potřebovala jsem hlavně ty tři menší hrnce, mají silné dno a jsou lehké do ruky.

• , zakoupeno v 4home.cz

Za tuto cenu jsem mile překvapena. Perfektní hrnce.

• , zakoupeno v 4home.cz

Jelikož mám doma plyn,tak jsem hodně hledala kvalitní hrnce na plynový vařič.Našla jsem ty správné,nic se nepřipaluje na vaření jsou opravdu ty pravé.Spodní dno je hodně vyplněné a pevné a to je to spravné.Děkuji 4home a snad my vydrží hodně dlouho

Počet ks v sadě
8 ks
Typ
sady hrnců
Materiál
nerezové

Hrnce Olivier od Floriny jsou vyrobeny z nerezové oceli. Sada se skládá ze 4 hrnců s pokličkami. Matná úprava povrchu zevnitř i zvenčí. Hrnce lze mýt v myčce. Byly přizpůsobeny všem typům sporáků, včetně indukce.

Vlastnosti produktu

• vyrobeno z nerezové oceli
  • sada 4 hrnců
  • sada obsahuje skleněné poklice s otvorem pro únik páry
  • matná úprava zevnitř i zvenčí
  • hrnce lze mýt v myčce nádobí
  • vhodné pro všechny typy ohřevu včetně indukce

Rozměry produktu - tloušťka stěny 0,4 mm, hrnec I. => průměr 8,5 cm, výška 14 cm, celkový objem 1,25 l

• hrnec II. => průměr 9,5 cm, výška 1 cm, celkový objem 1,75 l
  • hrnec III. => průměr 10,5 cm, výška 18 cm, celkový objem 2,5 l
  • hrnec IV. => průměr 12 cm, výška 22 cm, celkový objem 4,5l

• , zakoupeno v 4home.cz

Za tuto cenu jsem mile překvapena. Perfektní hrnce.