G21 Gourmet Magic 9 ks

Kvalitní, odolné, designově čisté, s precizním zpracováním a jedinečnými vlastnostmi. Do detailů vyladěné nádobí v sadě G21 Goumet Magic se stane chloubou vaší kuchyně...
3 128 Kč
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč97 % • 47 710 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 13 100 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 471 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 6 242 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 061 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 2 690 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč91 % • 2 767 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 7 516 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma96 % • 1 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 585 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč92 % • 512 382 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Počet ks v sadě
9 ks
Typ
sady hrnců a pánví
Materiál
nerezové

kvalitní, hezké, funkční

Perfektní

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Silné nepřilnavé dno. Když se něco připeče, myčka to na 40°C umyje, ale zbude šedivá skvrna. Ta se však umyje zase při dalších mytí, takže bez problému.
    • Nejsou výrazně těžké, manipuluje se s nimi lépe než s litinovými nebo keramickými hrnci.
    • Pěkné designové provedení.
    • Hrnce mají taková ucha, ze kterých po vytažený z myčky NEvytéká voda - velké plus.
    • Různé rozměry. Lze dokoupit i největší s průměrem 28 cm, který je skvělý na velké vaření nebo zakládání vývarů do zásoby.
    • Díky skleněným poklicím lze kontrolovat pokrm v průběhu vaření.
    • Poklice mají na dvou stranách větší nebo menší otvory, přes které lze cedit. Úžasná vychytávka, kvůli kterým jsem hrnce zakoupila. Pro slití těstovin a vývarů již není nikdy zapotřebí cedník.
    • Mohou bez problému do myčky, jen se doporučuje je napoprvé umýt saponátem ručně.
    • Jako jedinou nevýhodu vidím, že nerez nebude po vytažení z myčky nikdy perfektně bez otisků. Tomu však mohou přikládat význam pouze spotřebitelé, kteří mají hrnce vystaveny návštěvám na očích - pak je zapotřebí je z myčky víc leštit, aby nebyly šmouhaté.
    • Jediná pánev z této sady - má rukojeť, ze které po vytažení z myčky voda teče pořád, dokud řádně nevyschne.

Vařím denně a ráda. Pro koníčka, kterým se mi gastronomie stala, jsem "ty pravé" hrnce hledala dlouho (cca 3 roky). Chtěla jsem, aby byly lehčí a odolnější než keramické, které jsem do té doby vlastnila (ty se nepřipalovaly, šly do trouby a dobře držely teplo, za to ale byly těžké a odštípla se mi z nich keramika a díky dírkám v uších z nich po vytažení z myčka tekla voda).
    Další požadavek byl skleněná poklice s otvory a výlevky na hrncích - nejlépe na všech, ne jen na jednom ze sady.
    A PODAŘILO SE!
    Hrnce jsem objevila na veletrhu gastra v PVA Letňany a díky výstavě dávali i lepší slevu, než bývá na internetu, což se vyplatilo. Reklamovat by se daly v fyzicky v Praze na jejich pobočce, takže žádné balení a posílání.
    Kvalita a design provedení je nejlepší, co si může kuchařka přát. Přemýšlela jsem nad WMF, Silit, měděnými Mauviel... G21 byly lepší volba ;-)

Počet ks v sadě
9 ks
Typ
sady hrnců a pánví
Materiál
nerezové

Kvalitní, odolné, designově čisté, s precizním
zpracováním a
jedinečnými vlastnostmi. Do detailů vyladěné nádobí v sadě
G21 Goumet
Magic se stane chloubou vaší kuchyně. V čem jsou výhody oproti
běžně
používaným sadám?

Za kvalitu ručíme 4 roky

Ocel Stainless Steel 304, jinak také chromniklová ocel 18/10 CrNi je
prověřený a nejčastěji používaný materiál na gastro nádobí.
Potravinářská ocel 18/10 CrNi obsahuje 18 % chromu a 10 % niklu. Pro
potravinářství je vhodná především díky své vysoké odolnosti vůči
poškození i korozi. Tuto odolnost jsme ještě podpořili speciálním
leštěním povrchu.

Výparník/cedník

Obrovskou výhodou oproti běžně používaným hrncům jsou
výparníky/cedníky, kterými jsme osadili všechny poklice v sadě. Už si
nepopálíte ruce při slévání horké vody z brambor či těstovin. Pro
rychlejší uvedení surovin k varu jen pootočíte poklicí a
výparník/cedník se uzavře.

Pozornost jsme věnovali i
provedení
poklic

Skleněné poklice hrnců sady G21 Gourmet Magic jsou z tvrzeného a
odolného skla o tloušťce 4 mm. Bez obav je spolu s hrnci můžete mýt v
myčce na nádobí. Pro použití k přikrytí pokrmu při pečení nebo dušení v
troubě jsou odolné do teploty 180 °C.

Shrnutí výhod

Kvalitní sendvičová dna bez vzduchových kapes o tloušťce 5,7 mm u hrnců
do průměru 16-24 cm a 4,2 mm u pánve o průměru 24 cm. Silné stěny o
tloušťce 0,7 mm velmi efektivně a rovnoměrně rozvádějí teplo.
Neuvěřitelně vysoká odolnost proti poškození a korozi. Hrnce zvládají
teploty do 350 °C, poklice do teploty 180 °C. Hrnce jsou vhodné na
všechny typy sporáků - na indukci, plyn i varnou desku. Designově čisté
linie a
dokonalý tvar jsou ozdobou každé kuchyně.

Doporučení:

Pánvičku před prvním použitím důkladně umyjte teplou vodou, osušte a
teflonový povrch potřete slabou vrstvou stolního oleje. Na nepřilnavé
povrchy doporučujeme používat šetrné kuchyňské náčiní, které je
vyrobeno ze dřeva nebo teflonu.

Prodloužená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohoto produktu ručíme 4 roky. Ke standardní záruční
lhůtě 2 roky získáte registrací na webu výrobce
prodloužení záruky o další 2 roky. Využijte tuto možnost a po koupi si
zaregistrujte. Prodloužená záruka 2 + 2 roky se vyplatí!

Specifikace:

Hrnce osazené výparníkem/cedníkem (2 velikosti otvorů)

K použití na všech typech sporáků - plyn, elektřina, indukce

Pánev průměr 24 cm s nepřilnavým povrchem bez poklice

Tloušťka dna u hrnců o průměru 16-24 cm: 5,7 mm

Tloušťka dna u pánve o průměru 24 cm: 4,2 mm

Poklice je vyrobena z tvrzeného skla o síle 4 mm

Rukojeť na poklici je podložena silikonovou černou vložkou

Prodloužená záruka 2 + 2 roky

Sada obsahuje:

16 cm rendlík se skleněnou poklicí (objem 1,5 l)

18 cm hrnec se skleněnou poklicí (objem 2 l)

20 cm hrnec se skleněnou poklicí (objem 2,5 l)

24 cm hrnec se skleněnou poklicí (objem 4 l)

24 cm pánev s nepřilnavým povrchem bez poklice

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč98 % • 2 143 recenzíDalší informace

• -otvory pro vylévání na všech hrncích
    • -2 různé velikosti dírek v poklicích pro cezení i odvod páry během vaření
    • -mírně kónický tvar, směrem nahoru se rozšiřují, což je příjemné
    • -z uší hrnců nevytéká voda (po mytí v myčce)
    • -kvalita nerezu zdá se mi poněkud sporná
    • -voda v záhybech poklic

Hrnce mám krátce, ve všech jsem vařila 1-2x. Po prvním uvaření rýže a následném umytí v ruce zůstala na dně patrná semínka.. po dalším vaření (brambor) a následném umytí se to ztratilo, ale zůstaly trochu jiné flíčky. Okamžitě po prvním použití již nedáte hrnec do "nového" stavu, což mě trochu zklamalo.
    Další drobnou výhradičku mám k těm jinak dokonalým poklicím - a sice mezi sklem a kovovou přírubou se drží nejen voda, ale i miniaturní zbytky např.brambor-po využití možnosti cezení skrz poklici. Nechce se mi to dávat do myčky, protože je to nové a evidentně by to bylo flekaté. Možná by se odstranily zbytky jídla, ale zase by tam jistě bylo mnohem více vody, hlavně v prostoru uchycení držátka, kde je pod hezkým nerezem plastová podložka, pod kterou se ta voda v té myčce prostě zákonitě musí dostávat.
    Kolem a kolem opět jsem si nevybrala dokonale, otázka je, pokud jsem ochotná dát určitou částku, jestli cosi dokonalejšího existuje. Smiřuji se s tím, že nejspíš ne a že jsem poněkud puntičkář, co se týká vzhledu nádobí, ač není na očích návštěvám. Stejně jej ráda udržuji v dokonalém stavu. Ale vzhledem k tomu, co si finančně mohu dovolit, jsem za toto nádobí ráda a mohu jej doporučit.
    EDITACE PO ROCE: hrnce jsou skvělé, velmi jsem si je oblíbila, myčka je dokonale umyje, dokonce ani voda nezatéká pod držáky poklic.. VELKÁ SPOKOJENOST

kvalitní, hezké, funkční

Perfektní

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč98 % • 2 143 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Pěkné designové provedení.
    • Díky skleněným poklicím lze kontrolovat pokrm v průběhu vaření.

A PODAŘILO SE!

• , zakoupeno v G21-Vitality.cz

• Bezvadne poklice s otvory pro scezeni tekutiny